monel inconel

Biz Kimiz ?

ERE 1998 yılından itibaren çeşitli mekanik sistemler üzerinde çözümler üretmektedir.
 
Firmamız, Türkiye ve Rusya başta olmak üzere, 15 yıl boyunca bina mekanik tesisat işlerinde faaliyet gösterdiken sonra, 2010 yılı başlarında Endüstriyel Tesis Kurulumu konusunda faaliyet göstermeye yönelmiştir. Bu kapsamda, teksil, gıda, enerji, ambalaj sektörlerinde çeşitli fabrikaların kurulumunu başarı ile tamamlamış ve işletmeleri devreye alarak kendisini tanımlanmış olan görevleri layıkıyla yerine getirmiştir.
 
2014 yılı itibari ile, ERE adı ile, kurulumunu yaptığı endüstriyel tesislerin devreye alınması ve ilk çalıştırma sonrası doğan ihtiyaçlar için  konveyör, tank, karıştırıcı, parçalayıcı, kırıcı gibi acil sorunlara müdahale gerektiren makinaların imalatını yapmaya başlamıştır. İlerleyen zamanlar içinde bu imalatlar, mekanik aksamlarla sınırlı kalmayarak, elektrik ve elektronik sistemlerin de dahil edilmesi ile firmaların ihtiyacı olan, başka yerlerde üretilmeyen özel tasarım makinaların imalatına dönüşmüştür.
 
Bu tarihten sonra PLC programlaması, elektrik ve kumanda panosu imalatı ile mekanik parçaların üretimini de kendi bünyesinde yapacak şekilde organize olan firmamız artık özel tasarım makina üretimi konusunda faaliyet göstermektedir.
 
Bu üretimlerin yanı sıra endüstriyel tesis makina ve ekipman montajı, endüstriyel tesis borulama ve enstrüman montajı, paslanmaz, karbon çelik, galvanizli çelik ve  MONEL/INCONEL alaşım kaynakları konularında başarılı referanslarımız bulunmaktadır.
 
 Prensibimiz teknolojik imkan ve yenilikleri ihtiyaca göre en ideal şekilde kullanarak doğru uygulamaları, uygun bütçeler ile sağlamaktır.